.
۱۴۰۱/۰۱/۱۲

بیانیه¬ی استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

صبحگاه ۱۲ فروردین – که روز نخستین حکومت الله است – از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست امام خمینی (ره)

هم استانی¬های مسلمان و انقلابی استان خراسان رضوی
42 سال پیش در چنین ایامی مردم مسلمان و ستم¬کشیده ایران اسلامی که سالها تحت ظلم استبداد شاهنشاهی و استکبار قدرت¬های جهان به ویژه آمریکای جهان¬خوار بود، توانست پس از مبارزه¬ای طولانی که این بار به رهبری روحانیت بصیر و اصیل در رأس آن امام خمینی (ره) از سال 42 شروع شده بود در بهمن 57 به پیروزی برسد. 
امام امت با بینش سیاسی بالا و رهبری پیامبرگونه¬ی خویش بلافاصله دستور برگزاری همه¬پرسی رأی به نوع حکومت صادر فرمودند و مردم عزیز در 12 فروردین 58 با حضور قاطع خود و رأی 8/98 درصدی «آری» به جمهوری اسلامی پشتیبانی قاطع خویش را از حکومت بر مبنای مردم سالاری دینی اعلام کرد. 
امروز نیز همین مردم با وجود همه¬ی سختیها، تنپناهای اقتصادی ناشی از تحریم¬ها، توطئه¬های دشمنان انقلاب و مردم، سوء مدیریت¬ها و اهمال¬کاری¬ها، کماکان گوش به فرمان خلف صالح امام، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای «دامت برکاته» در همه¬ی صحنه های انقلاب حضور مستمر و پرشکوه دارند. 
دولت مردمی و انقلابی حضرت آیت الله رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی عزم جزم کرده تا تحت منویات رهبر معظم انقلاب همه تلاش و کوشش خویش را به کار گیرد تا علاوه بر جبران عقب ماندگی¬ها و کم-کاریها، اوضاع را به ویژه در بعد اقتصادی به سامان رساند. و چشم امید به پشتیبانی شما مردم دوخته است. 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هزاران شهید انقلاب، جنگ تحمیلی، مدافعان حرم و کلیه ایثارگران معزز، 12 فروردین، سالروز برپایی جمهوری اسلامی را به یکایک شما مردم عزیز استان تبریک عرض نموده، آرزوی سلامت و سعادت شما و کلیه مردم شریف ایران اسلامی و پیوستن جمهوری اسلامی ایران به حکومت جهانی حضرت حجت روحی فدا را از خداوند متعال مسئلت می نمایم. 
یعقوبعلی نظری
استاندار خراسان رضوی


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
بازدید : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.