.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

استاندار در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور مطرح کرد؛

عزم مدیریت خراسان رضوی در جذب همه ظرفیت‌های محرومیت‌زدایی

استاندار خراسان رضوی گفت: با تعامل و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی می‌توانیم تاثیرات مثبتی را در جهت محرومیت‌زدایی در مناطق کم برخوردار شاهد باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در این دیدار ضمن تسلیت ایام فاطمیه یکی از دغدغه‌های کشور را رسیدگی به مناطق محروم از جمله حاشیه شهر مشهد دانست و گفت: در این محدوده‌ها بدون مرزبندی مرسوم و با به کارگیری همه ظرفیت‌های استان برای رفع محرومیت در حال تلاش هستیم.
استاندار خراسان رضوی اولویت اول مدیریت استان را توجه به مناطق محروم و کم برخوردار برشمرد و افزود: در حال حاضر با تعامل و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها می‌توانیم تاثیرات مثبتی را در توسعه مناطق مورد نظر ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه کمیته امداد منشأ خدمات بزرگی در کشور و استان خراسان رضوی بوده است، افزود: تلاش می‌کنیم بدون هیچ محدودیتی در خدمت مردم و قشر محروم باشیم و در حوزه‌های مختلفی از جمله مسکن اقدامات لازم را انجام بدهیم.
معتمدیان بیان کرد: پروژه‌های حاشیه شهر مشهد در بخش‌های مختلف از جمله مسکن، بهداشت و درمان، سرانه آموزشی و اماکن ورزشی متمرکز شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در ادامه این دیدار گفت: کمیته امداد برای سال 1400 برنامه‌های پایدارتری را در خراسان رضوی در دستور کار دارد.
سید مرتضی بختیاری با بیان اینکه کمیته امداد از حوزه حمایت عبور و به حوزه توانمندسازی ورود کرده است، افزود: در حوزه توانمندسازی نیز اشتغال، مسکن و فرهنگ سازی را دنبال می‌کنیم.
وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجموع تعداد ۱۲۰ خدمت از جمله در زمینه‌های تحصیل، ازدواج، ودیعه مسکن و اجاره مسکن را به مددجویان ارائه می‌کند.
گفتنی است، در انتهای این دیدار تفاهم‌نامه‌ای در رابطه با شتابدهی خدمت رسانی به مددجویان کمیته امداد در حاشیه شهر مشهد و 8 شهرستان دیگر در بخش‌های مختلف از جمله مسکن، اشتغال و توانمندسازی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و استانداری خراسان رضوی به امضاء رسید.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.