.
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

استاندار خراسان رضوی خطاب به فرمانداران:

در برگزاری انتخابات ضوابط قانونی بطور کامل رعایت شود

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: در برگزاری انتخابات ضوابط قانونی بطور کامل رعایت شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور فرمانداران سراسر استان در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خراسان رضوی علی‌رغم داشتن مرزهای مشترک گسترده با کشورهای همسایه در ثبات امنیت و آرامش کامل به سر می‌برد.
استاندار خراسان رضوی خطاب به فرمانداران حاضر در جلسه تاکید کرد: همه دست اندرکاران انتخابات باید تلاش کنند در برگزاری آن ضوابط قانونی بطور کامل رعایت شود و از اقدامات سلیقه‌ای پرهیز کنند.
وی در همین راستا ادامه داد: فرمانداران در زمینه انتخابات بایدها و نبایدها را رعایت کنند تا شائبه طرفداری از فرد یا گروه خاصی ایجاد نشود.
معتمدیان اعتماد عمومی را مهم ترین سرمایه اجتماعی کشور دانست و خاطرنشان کرد: همه مسئولان و دست اندرکاران انتخابات باید از این سرمایه اجتماعی مراقبت کنند تا خدشه‌ای به آن وارد نشود.
استاندار خراسان رضوی افزود: یکی از مهمترین اهداف مدیریت استان برگزاری یک انتخابات با مشارکت حداکثری و آرامش و امنیت کامل است.
وی ضمن اشاره بر ضرورت هم‌افزایی و تعامل برای برگزاری انتخابات باشکوه تاکید کرد: همه عوامل دخیل در انتخابات باید بدون جانبداری پای کار بیایند.
معتمدیان خاطرنشان کرد: باید تمام شرایط فراهم شود تا مردم، افراد مورد نظر خود را در کمال امنیت و سلامت انتخاب کنند.
استاندار خراسان رضوی گفت: توصیه ما به فرمانداران تعامل حداکثری با مجموعه‌های نظارتی است چرا که در سایه این تعامل امورات به نحو احسنت پیش خواهد رفت.
وی با اشاره به اینکه فرمانداران باید ارتباطات خود را با مردم افزایش دهند، تاکید کرد: پاسخگو بودن باید در دستور کار فرمانداران باشد.
معتمدیان با تاکید بر ارتباط هرچه بیشتر مدیران و فرمانداران با رسانه‌ها گفت: رسانه‌های تاثیرگذار نقش ویژه‌ای در توسعه همه‌جانبه هر منطقه دارند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.