حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

استاندار خراسان رضوی:

سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی باید به دنبال ایده‌های نو باشد

استاندار خراسان رضوی گفت: سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان باید به دنبال ایده‌های نو باشد تا بتواند به درستی نقش پشتیبانی و تسهیلگری خود را ایفا کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان که در استانداری برگزار شد، گفت: کرونا نزدیک چند ماه است که اقتصاد جهانی از جمله اقتصاد ایران را تحت تاثیر خود قرار داده و خسارت‌هایی را بوجود آورده است.
وی ادامه داد: همچنین اقتصاد گردشگری بسیاری از کشورها به دلیل شیوع ویروس کرونا با بحران روبرو شد و این حوزه هم از آسیب‌های آن در امان نماند.
استاندار خراسان رضوی گفت: سازمان همیاری شهرداری‌های استان، در شرایطی هست که باید روی پای خود بایستد و به دنبال ایده‌های نو برود تا بتواند درآمدهای خود را افزایش دهد.
رزم‌حسینی با تاکید بر اینکه سازمان همیاری می‌تواند به عنوان یک سازمان پشتیبان و تسهیلگر عمل کند و پشتیبان همه شهرداری‌های استان باشد، متذکر شد: وقتی که در ستاد ویژه تدابیر اقتصادی از شرکت‌های مختلف حمایت می‌شود، به طریق اولی به سازمان همیاری شهرداری‌های استان هم در صورت لزوم کمک خواهد شد.
وی ادامه: یکی از اقدامات خوبی که منجر به ایجاد درآمد پایدار برای سازمان همیاری شهرداری‌های استان می‎شود، راه‌اندازی پایانه صادراتی سوخت در مرز دوغارون است.
مدیرعامل سازمان همیاری‌ شهرداری‌های خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال ۹۸ این سازمان و واحدهای تابعه بیان کرد: در حوزه بازرگانی در برخی از موارد از جمله کمربند جنوبی مشهد، خانه نوآوری و ایمن‌سازی پروژه گود معلم به صورت ویژه ورود کرده‌ایم.
میثم کرمانی در خصوص مقادیر کلی اقلام عرضه شده به شهرداری‌های مشهد و شهرستان‌های استان در سال ۹۸ افزود: حدود ۲۰ تن سیمان، آسفالت، آهن‌آلات و قیر، حدود ۳۰۰ هزار متر لوله پلی‌اتیلن، کابل و کف‌پوش، حدود ۱۰ هزار قلم لوازم شهربازی و تجهیزات رایانه‌ای، ۵۰۰ حلقه لاستیک و  حدود ۶ هزار عدد تابلو و علائم راهنمائی در سال گذشته عرضه شده است.

 

منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.