حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۶/۱۰/۲۰

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

۲۲ دی ماه آخرین مهلت ثبت نام اتباع خارجی در طرح آمایش ۱۲

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: آخرین مهلت مراجعه اتباع خارجی دارنده کارت آمایش مرحله ۱۰ و ۱۱ به دفاتر کفالت و نوبت دهی آن ها ۲۲ دی ماه است.

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: آخرین مهلت مراجعه اتباع خارجی دارنده کارت آمایش مرحله 10 و 11 به دفاتر کفالت و نوبت دهی آن ها 22 دی ماه است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد عجمی در این زمینه افزود: تا کنون 84.6 درصد اتباع خارجی مجاز ساکن استان برای دریافت کارت آمایش مرحله دوازدهم از طریق دفاتر کفالت نوبت دهی و بخشی هم کارت آمایش جدید را دریافت کرده اند.
 وی خاطر نشان کرد: بر اساس آمارها ازاول آبانماه که طرح آمایش مرحله 12 آغاز شده  تا کنون 127 هزار نفر از این اتباع خارجی به دفاتر کفالت مراجعه کرده و اطلاعات آنان به صورت کامل دریافت شده است.
مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: از این تعداد تا کنون کارت های آمایش 120 هزار نفر صادر و تحویل شده است.
 عجمی اظهار کرد: سال گذشته در همین زمان 120 هزار نفر از این اتباع خارجی برای دریافت کارت آمایش مرحله یازدهم اقدام کرده بودند که امسال رشد خوبی دارد.
 وی ادامه داد: در این  دوره علاوه بر کسانی که کارت آمایش مرحله 11 را داشتند اتباع دارنده کارت آمایش مرحله دهم که در دوره 11 شرکت نکرده بودند هم می توانستند مراجعه و در طرح آمایش مرحله 12 اقدام کنند که این خود از جمله علل این رشد است.
 مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه تا 22 دیماه اتباع می توانند با مراجعه به دفاتر کفالت نوبت دهی شوند، افزود: تا 30 دیماه هم تمامی کارت ها صادر و تحویل می شود.
 وی تصریح کرد: این مهلت قابل تمدید نیست.
 
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.