.
۱۳۹۹/۱۲/۲۳

تعداد شعب اخذ رای در خراسان رضوی ۱۰ درصد افزایش یافت

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: تعداد شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در این استان حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است.

محمد علی نبی پور با اعلام این مطلب افزود: بر این اساس تعداد شعب اخذ رای در سراسر استان برای سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و میان‌دوره ای خبرگان رهبری بیش از پنج هزار مورد است که البته تعداد دقیق این شعب پس از تکمیل فرایند انتخابات و فعالیت کامل هیاتهای اجرایی مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس آخرین آمار به روز شده از فردا چهار شنبه به مدت هفت روز در ۳۳ فرمانداری ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی ۸۶ شهر خراسان رضوی شروع می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: امکانات لازم برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در فرمانداری های تازه تاسیس استان تامین شده و هیچ مشکلی در خصوص تدارکات لازم برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در این شهرستانها وجود ندارد.   

نبی پور افزود: به داوطلبان توصیه می شود برای پرهیز از تجمع در شرایط کرونایی در مکان فرمانداریها و تسهیل فرایند ثبت نام ابتدا از طریق برنامه موبایلی پیش ثبت نام و یا در دفاتر پیشخوان خدمات دولت، پیش ثبت نام کنند و سپس برای تکمیل ثبت نام به فرمانداریها مراجعه کنند.  

 


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.