حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان مطرح کرد:

پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری به خوبی رعایت شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان گفت: خوشبختانه طبق گزارش‌های واصله تاکنون پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری به خوبی رعایت شده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در جلسه شورای اداری استان که امروز با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شد، حسن جعفری از ویژگی خاص محرم امسال در تقارن میان عزاداری و شیوع ویروس کرونا گفت و تصریح کرد: حفظ سلامت عزاداران بر ما واجب است و به همین دلیل ستاد ملی کرونا پروتکل‌ برگزاری مراسم عزاداری را برای این منظور ابلاغ کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی مسئول رعایت پروتکل‌های بهداشتی ایام سوگواری را سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه گزارش‌های واصله نشان می‌دهد تاکنون پروتکل‌ها در مراسم عزاداری به خوبی رعایت شده است.
وی ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، دولت آن‌ها را اخلاق‌مدار و مردمی خواند و یادآور شد: یکی از ویژگی‌های دولت در جمهوری اسلامی مردم‌محور بودن آن است.
جعفری در بخش دیگری از سخنان خود به دستورالعمل نهاد ریاست جمهوری برای مدیران اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید گزارش عملکرد خود را مدون کنند و در اختیار روابط عمومی‌ها قرار دهند تا مردم از آن‌ها مطلع شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی همچنین به بیانات رهبر معظم انقلاب خطاب به دولت اشاره و تأکید کرد: باید تا پایان دولت خدمات دستگاه‌های اجرایی افزایش پیدا کند و در سال جهش تولید جهش خدمت را نیز شاهد باشیم.
وی همچنین به پروژه‌های دانش بنیان و نقش ویژه آنان در تولید داخلی اشاره کرد و افزود: همه دستگاه‌های استانی باید از نخبگان و پروژه‌های اجرایی حمایت کنند.
همکاری با ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس و احداث خانه‌های مدرن در شهرستان‌ها و همچنین ارائه گزارش ماهیانه خدمات مدیران توسط دستگاه‌ها تا پایان دولت از دیگر نکات مورد تأکید وی بود.
 
 

منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.