حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد:

اطلاع بدون واسطه مسئولان از دغدغه‌های مردم، مزیت طرح «سامد»

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح سامد ظرفیت بسیار خوبی است که مسئولان بدون واسطه از دغدغه‌های مردم مطلع می‌شوند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در حاشیه حضور در «سامد» گفت: طرح «سامد» طرح بسیار خوبی است که مسئولان استانی بدون واسطه حرف مردم از نقاط مختلف از جمله شهر و روستا را شنیده و پیگیری می‌کنند.
وی افزود: در جلسه امروز مسائلی از جمله افزایش قیمت‌ها، پروتکل‌های بهداشتی و مسائل مربوط به کرونا، چگونگی برگزاری عزاداری محرم از طرف مردم مطرح شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: با توجه به این که دانش‌آموزان روستایی باید از طریق اینترنت ثبت‌نام کرده و دروس خود را بگذارنند، از طرف روستائیان دغدغه‌هایی در ارتباط با جاده‌های روستایی و اینترنت مطرح شد که امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر مسئولان این دغدغه‌ها را برطرف کنیم.
جعفری متذکر شد: همچنین مردم در کنار همه درخواست‌های خود از مسئولان تقدیر و تشکر هم داشتند که نشان می‌دهد اگر مدیری به مردم خدمت کند مردم از زحمات وی قدردانی خواهند کرد.
گفتنی است، در این جلسه علاوه بر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، دیگر مدیران کل زیرمجموعه این معاونت از جمله محمدعلی نبی‌پور مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، سید حمید موسوی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی، حسین شرافتی‌راد مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی، محمدتقی هاشمی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی و بی‌بی طاهره طهماسبی مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی در سامانه ارتباط مردم و دولت «سامد» پاسخگوی مردم بودند.

منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.