حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۸/۱۱/۱۷

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

آغاز پخش تبلیغات تلویزیونی و رادیویی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان در صداوسیمای خراسان‌رضوی از ۲۳ بهمن ماه

خستین جلسه کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در این باره اظهار کرد: به منظور تضمین برخورداری یکسان نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان از امکانات دولتی و همچنین بازرسی و کنترل نحوه تبلیغات نامزدها، امروز به دعوت استاندار خراسان رضوی، اولین جلسه کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان در استان در محل استانداری برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه مواد ۱۹ تا ۲۷ قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه تبلیغات مرور و تصمیماتی در این رابطه اتخاذ شد. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: مقرر شد به هر یک از ۴ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس خبرگان از حوزه انتخابیه خراسان‌ رضوی و به صورت برابر، به منظور بیان نقطه نظرات و اهداف داوطلبی، فرصت استفاده از یک برنامه تلویزیونی و یک برنامه رادیویی اختصاص داده شود.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی ادامه داد: برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی از ۲۳ بهمن‌ ماه قابلیت پخش در صدا و سیمای مرکز استان را خواهد داشت که در آن هر داوطلب به مدت ۱۸ دقیقه می‌تواند از فرصت رادیو و تلویزیون برای ارائه نظرات خود استفاده کند. 
وی گفت: با توجه به تبلیغات منفی معاندین، لازم است مردم استان از ظرفیتی که در حوزه صدا و سیما، برای شناخت و انتخاب آگاهانه داوطلبین ایجاد شده نهایت استفاده و بهره کافی را برای انتخاب کاندیدای اصلح ببرند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.