حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۸/۱۱/۱۲

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی تاکید کرد؛

اجرای قانون و سلامت انتخابات؛ اولویت‌های نخست ستاد انتخابات خراسان رضوی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات، گفت:اجرای قانون و سلامت انتخابات، اولویت‌های نخست ستاد انتخابات خراسان رضوی محسوب می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در جلسه شورای اطلاع‌رسانی خراسان رضوی با عرض تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: باید بر روی دشمن شناسی به عنوان یک عامل مهم در راستای حفظ منافع ملی جمهوری اسلامی تمرکز شود.
جعفری ابراز کرد: باید محور مقاومت و منافع حضور ما در این جبهه برای مردم تشریح شود، در این صورت خواهیم توانست در برابر شهبه‌افکنی دشمنان مقابله کنیم.
وی با اشاره به اینکه به اهداف والای امام (ره) کمتر در رسانه‌ها پرداخته شده است، افزود: هنوز ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) به فراخور این شخصیت بزرگ برای مردم تبیین نشده است.  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در بخش پایانی سخنان خود گفت: علی‌رغم همه تلاش‌های دشمن برای تحقق نیات پلیدشان علیه ایران از جمله اعمال تحریم، به لطف خدا نظام جمهوری اسلامی هنوز با صلابت روی پای خود ایستاده و به راه خود مقتدرانه ادامه خواهد داد. 
وی اظهار کرد: رسانه‌ها توجه داشته باشند اگر به مردم واقعیت‌ها گفته شود آن‌ها حتما برای دفاع از منافع ملی خود به صورت مشخص در کارزار انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: دغدغه‌ای در خصوص سلامت انتخابات در حوزه اجرا در استان وجود نداشته و استان در راستای برگزاری باشکوه انتخابات در آمادگی کامل به سر می برد. 


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.