حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۸/۰۷/۰۱

استاندار خراسان رضوی:

طرح «نجات» را گام به گام و با مشارکت مردم جلو خواهیم برد

به گزارش معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی علیرضا رزم حسینی در مراسم رونمایی از طرح جهاد اجتماعی «نجات» و افتتاح اولین مرکز اجرایی آن که با حضور مسئولین دستگاه های متولی حاشیه شهر مشهد در محل دفتر این مرکز برگزار شد، گفت: هر کار جامع و جهادی نیاز به فداکاری دارد و مدیران باید فرهنگ دفاع مقدس را در دستگاه های اجرایی جاری کنند.
وی ضمن اشاره به مشارکت 41 دستگاه اجرایی در طرح ساماندهی حاشیه شهر مشهد، ادامه داد: اگر هر طرحی با اجماع فکری و همدلی همراه باشد بهتر مسیر خود را ادامه خواهد داد.
استاندار خراسان رضوی طرح نجات را یک موضوع اجتماعی برشمرد و خاطرنشان کرد:برای اجرای طرح نجات نباید عجولانه برخورد کرد چون این طرح باید با حرکت های منطقی و مشارکت مردم جلو برود. مردم هم باید در ساماندهی پیرامون خودشان مشارکت کنند.
رزم حسینی ادامه داد: هر دستگاهی باید در این مرکز اجرایی طرح نجات یک میز داشته باشد و هماهنگی های لازم با فرمانداری صورت گیرد. بهرحال امروز آغاز کار است و احتمالا در مسیر اجرا نیازمند هماهنگی های بیشتری خواهیم بود.
استاندار خراسان رضوی از طرح جهاد اجتماعی «نجات» تحت عنوان یک پروژه نام برد و افزود: طرح ساماندهی حاشیه شهر مشهد یکی از پروژه های ملی کشور محسوب می شود که با همدلی مجریان آن را گام به گام انجام خواهیم داد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.