حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۹/۰۷

لزوم حضور موثر و جهاد گونه مدیران برای ارتقای خدمت رسانی به مردم

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با خانواده شهید چراغچی در مشهد مقدس دیدار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا قامتی در این دیدار با اشاره به این که هدف از بعثت و رسالت انبیا، هدایت و ارشاد مردم و تلاش برای خدمت بهتر به آنان بوده است؛ گفت: شهدا به عنوان رهروان راه صالحان به الگوهای عملی این مسیر تبدیل شده اند.
وی افزود: خانواده های معزز شهدا با تربیت فرزندانی مخلص و تقدیم آنان در راه اعتلای اسلام و قرآن و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، دین خود را به بهترین شکل ادا کرده اند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر لزوم حضور موثر و جهاد گونه مدیران برای ارتقای خدمت رسانی به مردم؛ تصریح کرد: امروز وظیفه تمامی ارکان نظام تلاش برای رفع مشکلات مردم به عنوان ولی نعمتان اصلی انقلاب اسلامی است.
قامتی به جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن علیه نظام اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: همانگونه که در جنگ تحمیلی دشمن نتوانست بر کشور ما تسلط یابد؛ در این شرایط هم با همراهی و همدلی بر چالش ها فائق خواهیم آمد.
وی رمز موفقیت را حرکت تمامی احزاب، گروه ها و سلائق سیاسی کشور در مسیر نورانی ولایت دانست و گفت: اختلاف نظرها همواره بوده و هست اما این ها نباید به دستاویزی برای دشمن و عاملی جهت رخنه و شکاف بین مردم و مسئولان تبدیل شود.  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در پایان بر لزوم رفع مشکلات مادی و معنوی خانواده های معزز شهدا تاکید کرد.  


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.