حسن جعفری
معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۸/۱۰

با حضور معاون استاندارخراسان رضوی

زنگ استانی پدافند غیر عامل نواخته شد

زنگ پدافند غیرعامل با حضورمعاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداربه مناسبت هفته پدافند غیر عامل به صورت نمادین درپژوهشرای فرهنگ و ادب پارسی مشهد مشهد نواخته شد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استاندار خراسان رضوی در این مراسم در بیان اهمیت پدافند غیر عامل ، آن را یک امر دینی، عقلی و مدیریتی دانست .
 محمد رحیم نوروزیان گفت: دفاع صرفا برخورداری از امکانات تسلیحاتی نیست بلکه امروز تبدیل به یک علم گسترده شده است.
وی اظهار کرد: سنین کودکی ، نوجوانی و جوانی بهترین سنین برای یادگیری اصول اولیه پدافند غیر عامل است و آموزش و پرورش و دانشگاه بهترین ارکان برای فراگیری و ترویج این علم است.
نوروزیان افزود : ازدوره آموزش و پرورش ومدرسه باید افراد را با رعایت اصول پدافند غیرعامل آشنانمود تا هرگونه خطر و آسیب ها را به حداقل رساند.
وی گفت : پدافند غیر عامل باید درتمام رفتارها و برنامه های زندگی ما حاکم و جاری باشد تا بتوانیم در حفظ کشورمان که به شدت موردطمع وتهدید دشمنان است نقش درستی ایفا کنیم.
نوروزیان؛ آمادگی تمام مردم را در برابر روزهای سخت، مهم ترین پیام زنگ پدافند غیر عامل دانست و گفت: توسعه و آبادانی کشور باید متناسب با روزهای سخت طراحی و تنظیم گردد بدیهی است دراینصورت توان بازدارندگی ما بالا وقدرت عمل دشمن کاهش خواهدیافت


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.