حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی:

عملکرد و گفتمان نمایندگان حاکمیت باید معطوف به تحکیم منافع ملی باشد

 محمد رحیم نوروزیان با بیان این مطلب در گردهمایی آموزشی معاونین فرماندار و بخشداران استان خراسان رضوی، اظهار داشت: مردم ولی نعمت و مسئولان خدمتگزار آنان هستند .
وی گفت: آنچه که تا امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را علی رغم فشارهای سنگین بدخواهان استوار نگه داشته است، اعتقاد به همین اصل است.
محمد رحیم نورزیان به شرایط حساس کنونی کشور اشاره نمود و رفتار صادقانه، شجاعت، دوری از التهابات سیاسی و بالا بردن امید در مردم با خدمت به آنان را از مهم ترین وظایف مسئولان برشمرد.
وی خاطر نشان کرد: مدیر موفق در جهت استمرار حیثیت خود و دایره تحت مسئولیتش گام بر می دارد از تخلف هیچ فردی نباید چشم پوشی کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار موفقیت خراسان رضوی در عرصه های مختلف را مرهون هوشیاری مردم و زحمات تمام مدیران و وحدت بین آنان دانست.
نوروزیان گفت: ما در شرایطی بسیار حساس قرار داریم به گونه ای که فضای رسانه ای و تبلیغاتی دشمن، نظام ما را نشانه گرفته است عملکرد و گفتار ما باید به گونه ای نباشد که آب به آسیاب دشمن بریزیم.
نوروزیان حفظ وحدت را یک امر فراجناحی دانست که می بایست تمام جناح های سیاسی به آن پای بند باشند.
معاون استاندار بهترین الگو در حفظ مصالح ملی را تبعیت از سیره ائمه اطهار(ع) خواند.
وی گفت: فضای بدبینی و عدم اعتماد نباید در جامعه رشد و گسترش یابد.
نوروزیان اظهار داشت: ما از این شرایط خطر به بهترین شکل عبور می کنیم به شرط آنکه منافع ملی را بر منافع شخصی و جریانی مقدم بداریم.
معاون استاندار بیان داشت: همه آنانی که در مقابل دولت قرار گرفته اند حتی متنقدین و طرفداران برخی جریان های سیاسی مخالف دولت باید در این شرایط حساس به دولت کمک کنند.
نوروزیان گفت: فضای روانی جامعه نباید متشنج گردد و کسب اعتماد مردم مد نظر تمام مدیران قرار گیرد و البته در این مورد مسئولان و مدیران خودشان مهمترین نقش را دارند لازم نیست شق القمر کنند فقط گفتار و رفتار صادقانه با مردم و برای حل مشکلات آنها می تواند اعتماد عمومی را جلب نماید که این امر باید مهمترین راهبرد فرمانداران، بخشداران و معاونین فرمانداران هم باشد.
 


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.