حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۷/۲۴

معاون استاندار خراسان رضوی :

تحریم های فعلی یک فضای روانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: تحریم های فعلی در کشور یک فضاسازی روانی بوده و دشمن سعی دارد افکار عمومی را مدیریت نماید که آرامش و همدلی، لازمه مقابله با آن است.
محمد رحیم نوروزیان در جلسه شورای اداری شهرستان نیشابور گفت: منتقدان دولت حق دارند حرف خود را بزنند ولی نباید کاری کنیم تا اختلافات داخلی فراتر از مرزها برود و مورد سوُ استفاده دشمن قرار گیرد.
وی ضمن تاکید بر منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اتحاد اقشار جامعه، اظهار داشت: گروه های اصلاح طلب و اصولگرا ضمن پذیرفتن نقد، باید کنار هم قرار گرفته تا از نفوذ دشمن در اذهان عمومی جلوگیری شود.
محمد رحیم نوروزیان ضمن اشاره به اقدامات انجام شده درخصوص مقابله با آسیب های اجتماعی و اختصاص 8میلیارد تومان در سال گذشته به این منظور گفت:گزارشاتی که از ناحیه فرمانداران در مورد آسیب های اجتماعی مطرح می شود بررسی و جمع بندی شدهو متناسب با طرح هایی که شده و اختصاص اعتبارصورت خواهد گرفت و همین طرح ها و اقدامات ملاک ارزیابی فرمانداران هم قرار می گیرد.
وی همچنین درخصوص تشکیل تجمعات اعتراضی مردمی ابراز کرد: در مواردی مقصر اصلی مدیران و مسئولانی هستند که در حوزه کاری خود با عدم تکریم ارباب رجوع و عملکرد نامناسب موجبات اعتراضات مردمی را فراهم می نمایند که حتما در این قبیل موارد باید مدیران مربوطه پاسخگو باشند و از آنان واخواهی خواهد شn.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.