حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۷/۱۸

معاون استاندار خراسان رضوی :

راهبرد اصلی فرمانداران استان جلب مشارکت مردم برای حضور پرشور در صحنه های سیاسی و اجتماعی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به تلاش های دشمنان برای ایجاد فاصله بین مسئولان و شهروندان گفت: راهبرد اصلی فرمانداران خدمت شبانه روزی و تلاش برای جلب مشارکت بیشتر مردم برای شرکت در فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به ویژه زمینه سازی برای حضور در انتخابات آتی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرحیم نوروزیان در نشست با فرمانداران استان، ضمن قدردانی از اقدامات آنان در مدیریت فضای شهرستان ها گفت : علی رغم شرایط حساس کنونی کشور و تلاشهای صورت گرفته از سوی معاندین در فضای مجازی و حقیقی با هوشیاری مردم وتلاش مدیران تمام نقشه های دشمنان برای ضربه به آرامش مردم با شکست مواجه شده است .
وی افزود: جهت گیری اصلی فعالیت دشمنان متمرکز بر انتخابات آتی و تلاش برای دلسرد کردن مردم از همراهی با نظام و مسئولان است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درحضور خبرگان اظهار کرد : همان گونه که معظم له همواره بر حمایت از دولت تاکید داشته اند فرمانداران باید تلاش نمایند تا با سرلوحه قرار دادن بیانات ایشان اقدامات خدمتگزاران مردم را در سطح شهرستان اطلاع رسانی کنند.
نوروزیان بر لزوم انجام تمام فعالیت ها در چارچوب قانون تاکید کرد و افزود: با کمک وهمکاری دستگاه های نظارت و سیستم قضایی ضمن  شناسایی  متخلفین  با تضییع کنندگان حقوق مردم و بیت المال برخورد قاطع صورت گیرد.
وی تصریح کرد: فرمانداران باید آسیب های اجتماعی شهرستان خود را شناسایی و با همراهی سازمان های مردم نهاد و دستگاه های مرتبط سعی در کاهش و رفع آن داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی یکی از راهکارهای احصا مشکلات و رفع آسیب ها را برپایی جلسات کارشناسی و اتاق فکر تخصصی عنوان و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های موجود در مجمع مشورتی زنان و جوانان برای تحقق این مهم ضروری است.
فراهم کردن شرایط برای  زائران پیاده در دهه پایانی صفر، استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان توانمند در پست های مدیریتی،  پربارتر برگزار نمودن جلسات شورای تامین شهرستان ها و توسعه ارتباطات با رسانه های محلی شهرستان ها کمک به وصول مطالبات دستگاههای خدمات رسان  و توجه به پیوست اجتماعی طرح های عمرانی از دیگر تاکیدات معاون استاندار در این جلسه بود.
در این جلسه مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان ها را ارائه نمود و به سوالات فرمانداران پاسخ داد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.