سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۷/۰۵

مدیران سیاست های دولت تدبیر و امید را دنبال کنند

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و معاون وزیر ورزش و جوانان از خدمات کوروش صبوریان تقدیر و فرزاد فتاحی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد رحیم نوروزیان در این مراسم با بیان اینکه پست ها و مسئولیت ها امانتی در اختیار ماست گفت: تاکید مجموعه استانداری برای مدیریت در این استان استفاده از نیروهای بومی، جوان و آشناتر به استان است زیرا اگر کسی آشنایی بیشتر به این استان داشته باشد موفق تر خواهد بود.

وی افزود: به انتخاب وزارت ورزش و جوانان برای این استان احترام می گذاریم و از هیچ کمکی برای مدیر کل جدید دریغ نمی کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: امیدوارم مدیر جدید اداره کل ورزش و جوانان استان نیز سیاست های دولت تدبیر و امید را دنبال کند زیرا مردم از مدیرانی که در پیگیری این سیاست ها موفق نبوده اند رضایت ندارند.
نوروزیان با تاکید بر توجه به حوزه جوانان گفت: این حوزه بعد از ادغام با حوزه ورزش همچنان در حاشیه بوده که امیدوارم به این بخش مغفول مانده نیز توجه ویژه شود.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: مدیران ورزشی باید زمینه ترغیب بخش خصوصی و مدیران صنعتی را به حمایت از حوزه ورزش و ورزشکاران فراهم کنند.
امیر رضا خادم افزود: این استان دارای ظرفیت های ورزشی خوبی است و با اینکه صنایع مادر در آن وجود ندارد ولی بخش خصوصی فعالی دارد که باید زمینه ورود این بخش به حوزه ورزش فراهم شود.
وی اظهار داشت: بخش خصوصی نیز در صورت ورود به این حوزه باید احساس انتفاع داشته باشد.
وی گفت: با توجه به تحریم های موجود و جنگ اقتصادی در کشور باید همبستگی بین بخش های مختلف بیشتر شود، حوزه ورزش و جوانان نیز از حوزه های متاثر از این مشکلات است که حمایت و همراهی مجموعه های استانداری، شوراهای شهر و نمایندگان مجلس را می طلبد.
خادم افزود: از ظرفیت سمن ها نیز در این زمینه باید استفاده شود و به بخش جوانان هم باید توجه بسیار جدی داشت.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی، شوراهای شهر و مجموعه استانداری از ظرفیتهای مهم برای توسعه ورزش این استان هستند.
وی با تاکید بر حمایت از ورزش بانوان، اظهار داشت: بانوان با حمایت حداقلی، موفقیت های قابل توجهی در عرصه های ملی و بین المللی به دست می آورند و هر چه حمایت از بانوان بیشتر شود موفقیتهای بیشتری حاصل می گردد.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: به دلیل وجود محدودیتهایی در حوزه بانوان، حامیان مالی علاقه ای به ورود در این بخش ندارند لذا باید از اعتبارات ملی و داخلی برای توسعه ورزش بانوان استفاده کرد.
وی همچنین در باره تغییر مدیریت حوزه ورزش در خراسان رضوی افزود: مدیر قبلی این حوزه از مدیران اخلاق مدار است که آنچه انجام داده به قصد خدمت و براساس نیت پاک بوده است.
وی اظهار داشت: خدمات شایانی طی پنج سال گذشته در حوزه ورزش و جوانان این استان انجام شده و بیشترین فشار برای جابجایی نیز از جانب خود این مدیر بوده و استانداری خراسان رضوی هم رغبتی برای این جابجایی نداشته است.
خادم گفت: امیدوارم مسیر توسعه ورزش این استان با سکانداری مدیر جدید و حمایت سایر مدیران و مجموعه ورزشی استان ادامه یابد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.