سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۵/۳۰

معاون استاندار:

آرام کردن فضای روانی جامعه وظیفه تمام مدیران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: شرایط کنونی کشور بسیار حساس است و دشمنان نظام بویژه آمریکا سعی در افزایش فشار روانی بر جامعه دارند و آرام کردن فضای روانی جامعه وظیفه تمامی مدیران است.

محمد رحیم نوروزیان در مراسم تکریم فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید تربت حیدریه اظهار داشت: آمریکا در دنیا منزوی شده است و با فشار اقتصادی بر نظام ما راه به جایی نخواهد برد لذا سعی در افزایش فشار روانی بر جامعه دارد.
وی افزود: کشف انبارهای احتکار کالا در روزهای اخیر نشان از آشفتگی فضای روانی جامعه دارد و همه در آرامش بخشی به جامعه مسئولیم.

معاون استاندار دشمنان خارجی، برخی عناصر تندروی داخلی و وجود مشکل در برخی دستگاه های اجرایی  را سه رکن  ایجاد یاس، ناامیدی و نارضایتی در بین مردم دانست و افزود: همه مسئولین باید به وظیفه خود در این شرایط عمل کنند و اجازه سو استفاده به دشمنان را ندهند.
وی افزود: مردم اگر ببینند مسئولین در مسیر درست حرکت می کنند همواره حامی و همراه نظام خواهند بود.
نوروزیان با بیان اینکه  تربت حیدریه  شهری با هزار شهید است که همچون نگینی در  کشور می درخشد  گفت: همکاری و همدلی امام جمعه، نماینده شهرستان در مجلس، قوه قضاییه و دستگاه های اجرایی  در این شهرستان فرصتی بی نظیر برای خدمت به مردم است.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات موهبتی فرماندار سابق تربت حیدریه و فرماندار جدید مشهد تقدیر به عمل آمد و  رستمی به عنوان فرماندار جدید تربت حیدریه معرفی شد.
رستمی پیش از این فرماندار شهرستان تربت جام بود.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.