سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۵/۱۵

معاون استاندار:

طلیعه توسعه، عمران و آبادانی، امنیت است

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: امنیت رکن اصلی توسعه و پیشرفت است و طلیعه توسعه، عمران و آبادانی امنیت است.

محمد رحیم نوروزیان در مراسم معارفه مدیر کل امور امنیتی و انتظامی استانداری  اظهار داشت: مشهد مقدس شرایط ویژه ای دارد و همواره یکی از اهداف اصلی دشمنان نظام می باشد اما به رغم این شرایط و با تلاش نیروهای امنیت ساز  کوچکترین مشکل امنیتی در مشهد وجود ندارد.
معاون استاندار با تاکید بر اینکه شرایط کنونی کشور بسیار حساس است گفت: توده مردم با تمام سختی هایی که می کشند همواره همراه نظام هستند و بر اساس آخرین  پژوهش انجام شده 80 درصد مردم خواهان تغییرات برای اصلاح امور اما در درون نظام هستند.
وی افزود: همه گروه ها و جناح های سیاسی علیرغم اختلاف دیدگاه و سلیقه باید در این شرایط به دولت کمک کنند تا  دولت بتواند از این شرایط سربلند بیرون بیاید.
معاون استاندار با بیان اینکه  دشمن امروز در سه جبهه نظامی، اقتصادی و اجتماعی به کشور هجمه دارد  اظهار داشت: در جبهه نظامی به دلیل بازدارندگی بالای کشور، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و در جبهه اقتصادی نیز دشمن به دنبال تحریم نفت و تاثیرگذاری بر اقتصاد کشور است اما مهمترین عملکرد دشمن در جبهه اجتماعی است و هدف از اقدامات دیگر نیز ضربه زدن به کشور از مسیر ایجاد نابسامانی اجتماعی است.
وی افزود: نباید ناخواسته  در زمین دشمن  بازی کنیم و اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی راه عبور از این شرایط و مقابله با دشمنان است.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی همچنین در مراسم معارفه دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان  گفت: در شرایط فعلی کشور موضوع قاچاق کالا و ارز باید جدی گرفته شود و دبیر کمیسیون باید فردی باشد که منطق اقتصادی و بازار را بفهمد.
وی افزود:در انتصابات نگاه به نیروهای درون مجموعه است و سیستم اجرایی کشور اگر متکی به بدنه کارشناسی خود باشد موفق تر خواهد شد.
 نوروزیان برخی  از نابسامانی ها را ناشی از بی تدبیری دانست و افزود: مدیریت از جنس آینده نگری است و با تدبیر و آینده نگری می توان بر تمامی مشکلات غلبه کرد.
شایان ذکر است با حکم استاندار خراسان رضوی محمد حسین صالحی فرماندار سابق شهرستان فیروزه به عنوان مدیر کل امور امنیتی و انتظامی و رسول فرزاد فر به عنوان دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان منصوب شدند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.