سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۵/۱۴

معاون استاندار تاکید کرد:

خروجی تمامی فعالیت ها باید افزایش رضایت واعتماد مردم باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در شرایط کنونی کشور باید بتوانیم گره ای از مشکلات مردم را باز کنیم و تمامی فعالیت های مسئولین دستگاه های اجرایی  باید منجر به افزایش رضایت و اعتماد مردم گردد.
محمدرحیم نوروزیان  در شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار زاوه با تاکید بر اینکه شهرستان زاوه مردمان بسیار سخت کوش و ارزشمندی دارد اظهار داشت: خدمت در این منطقه و برای این مردم سخت کوش یک  فرصت است  که باید از آن به نحو احسن استفاده نمود.
 معاون استاندار با اشاره به ویژگی های کارگزاران نظام گفت: امام (ره) می فرمایند  باید کارگزاران و استانداران نظام از کسانی انتخاب شوند که عاقل، متدین و سازگار با مردم باشند.
وی افزود:تعداد بسیار اندکی از مسئولین ممکن است تخلفاتی داشته باشند اما این موضوع به دلیل رقابت های ناسالم سیاسی بزرگنمایی می شود و  گروه های سیاسی  باید در رقابت های خود بیشتر ملاحظه انسجام اجتماعی و منافع ملی را داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: معدود مدیرانی که مفاسد و مسائل اقتصادی دارند و در این شرائط اقتصادی موجب نارضایی مردم را فراهم می کنند، در حکم سربازان آمریکا هستند و باید با آنان برخورد جدی شود.
 نوروزیان با بیان اینکه در شرایط کنونی بخشی از امیدی که دشمنان بسته اند ایجاد فضای روانی و جنگ روانی و بزرگنمایی مسائل است اظهار داشت: باید پذیرفت که بخشی از مشکلات به دلیل عملکرد سوء برخی مسئولین است اما دشمن می خواهد همین را  نیز بزرگنمایی کند.
وی افزود: باید طبق نظر مقام معظم رهبری متحد و یکصدا باشیم و به دولت در برابر جبهه دشمن کمک کنیم، چرا که اگر چند صدایی وجود داشته باشد هیچ کاری به نتیجه نمی‌رسد و اتحاد و همدلی راه عبور از مشکلات پیش رو است.
 معاون استاندار شفاف سازی را یکی از اصول دولت تدبیر و امید دانست و گفت:دولت تدبیر و امید بر شفافیت تاکید بسیار دارد و به همین دلیل  قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در این دولت اجرایی شد.
 شایان ذکر است در این مراسم مهدی زارعی بخشدار سابق رضویه به عنوان فرماندار جدید شهرستان زاوه معرفی شد و از زحمات کریمی سرپرست فرمانداری این شهرستان تقدیر به عمل آمد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.