سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۵/۱۴

معاون استاندار تاکید کرد:

اتحاد و همدلی راه عبور از مشکلات پیش رو

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: بدون شک وضعیت کنونی کشور به‌خاطر برخی اشتباهات در تصمیم‌گیری‌ها است، اما قطعا تاثیراتی از بیرون گرفته و به‌خاطر همین باید طبق نظر رهبر متحد و یکصدا باشیم و به دولت در برابر جبهه دشمن کمک کنیم، چرا که اگر چند صدایی وجود داشته باشد هیچ کاری به نتیجه نمی‌رسد و اتحاد و همدلی راه عبور از مشکلات پیش رو است.

محمدرحیم نوروزیان شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار مشهد افزود: دشمن امروز در سه جبهه نظامی، اقتصادی و اجتماعی به کشور هجمه دارد و لازم است مدیریت جدید شهرستان در خصوص مقابله با افرادی که مشکل اقتصادی و یا مدیریتی دارند با قاطعیت وارد شود.
وی گفت: در جبهه نظامی به دلیل بازدارندگی بالای کشور، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و در جبهه اقتصادی نیز دشمن به دنبال تحریم نفت و تاثیرگذاری بر اقتصاد کشور است اما مهمترین عملکرد دشمن در جبهه اجتماعی است و هدف از اقدامات دیگر نیز ضربه زدن به کشور در بعد اجتماعی است.
معاون استاندار رمز موفقیت کار را احترام و محبت به مردم دانست و تصریح کرد: باید با مردم با محبت رفتار کنیم، به مردم احترام بگذاریم و آنها را در امور کشور مشارکت دهیم، چرا که اگر آنها احساس کنند در کشور تاثیرگذار هستند، حتما ما را همراهی می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: معدود مدیرانی که مفاسد و مسائل اقتصادی دارند و در این شرائط اقتصادی موجب نارضایی مردم را فراهم می کنند، در حکم سربازان آمریکا هستند.
نوروزیان  در پایان گفت: علی رغم این که مشهد امروز مورد تهاجم گروه های ضد انقلاب و خارجی است و مشکلات آن نیز بزرگنمایی می شود دارای ظرفیتهای زیادی از جمله وجود بارگاه منور رضوی، جمعیت با استعداد و خیل عظیم 30 میلیونی زائران رضوی است که ضرورت دارد از این ظرفیت بهره برداری لازم انجام شود.
 شایان ذکر است در این مراسم با قدردانی از خدمات محمدرحیم نوروزیان، فرماندار قبلی مشهد؛ احمدعلی موهبتی، فرماندار پیشین تربت حیدریه، به عنوان فرماندار ویژه مشهد معرفی شد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.