حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۴/۱۶

معاون استاندار در شورای اداری شهرستان سرخس:

رفع مشکلات مردم باید حرف واحد همه مسئولان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: مردم در شرایط حاضر مشکلات را تحمل می کنند اما تحمل تبعیض و بی احترامی را ندارند و رفع مشکلات مردم باید حرف واحد همه مسئولان باشد.

محمد رحیم نوروزیان در شورای اداری شهرستان سرخس اظهار داشت: دشمنان نظام می خواهند مردم را دچار یاس و نا امیدی کنند و نیاز امروز جامعه کار جهادی و داشتن روحیه بسیجی است.
وی افزود: ظرفیت های بالایی در کشور داریم و شرایط کشور آنگونه که دشمنان نظام نشان می دهند بحرانی نیست البته مشکلاتی داریم و در این شرایط نیاز است تا همه مردم با هم باشند و با اتحاد و همدلی، کشور از این فراز و فرود به سلامت عبور خواهد کرد.
معاون استاندار با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات مختلف نشان دهنده پشتیبانی آنان از نظام جمهوری اسلامی است اظهار داشت: مردم خون بسیاری پای این نظام داده اند و در این شرایط هیچ کس از افراد جامعه حاضر نیست کشور تسلیم بیگانگان شود.
معاون استاندار مشارکت مردم در تمامی عرصه ها را از نیاز های اصلی کشور و راه برون رفت از مشکلات دانست و گفت: بازتر شدن فضای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه، تشخیص به موقع مشکلات و خود درمانی سیستم و مراقبت از اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی از عوامل مشارکت بیشتر مردم در امور جامعه است.
وی افزود: اعتماد به مردم، گسترش عدالت در همه حوزه ها، رعایت حقوق شهروندی و جدیت و تلاش مسئولان از دیگر عوامل مشارکت مردم در امور است.
نوروزیان با بیان اینکه احترام و خدمت به مردم آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد گفت: اگر به نشاط، امید و اعتماد جامعه توجه نشود آسیب های اجتماعی هم گسترش می یابد و ایجاد فضای شاداب و پر نشاط با رعایت هنجارها و ارتقای سرمایه اجتماعی نیاز جامعه امروزی ماست.
شایان ذکر است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی در سفر یکروزه خود به شهرستان سرخس با حضور در گلزار شهدای گمنام بخش مرزداران به روح پرفتوح شهدا ادای احترام کرد.
بازدید از مرز ایران و ترکمنستان و پروژه های در حال احداث نقاط مرزی، حضور در جلسات شورای اداری و شورای تامین شهرستان، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سرخس، دیدار با فعالان اجتماعی و سیاسی شهرستان و بازدید از سد دوستی از برنامه های سفر یکروزه معاون استاندار به شهرستان سرخس بود.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.