حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

معاون استاندار تاکید کرد:

انسجام، وحدت و همراهی مردم، گروه ها و احزاب با حفظ مواضع راه برون رفت از مشکلات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: در شرایط حساس کنونی باید از منافع حزبی و گروهی به نفع منافع ملی کوتاه آمد و انسجام، وحدت و همراهی مردم ، گروه ها و احزاب با حفظ مواضع، راه برون رفت از مشکلات است.

محمد رحیم نوروزیان در نشست با احزاب و گروه های سیاسی عضو خانه احزاب استان افزود: شرایط کشور آنگونه که دشمنان نظام نشان می دهند بحرانی نیست البته مشکلاتی داریم و در این شرایط نیاز است تا همه مردم ، گروه ها و احزاب با هم باشند و با اتحاد و همدلی، کشور از این فراز و فرود به سلامت عبور خواهد کرد.
وی با بیان اینکه برخی از مسائل کشور مسائل جدید است که نیاز به راهکارهای جدید نیز دارد اظهار داشت: فضای مجازی، انتقال بین نسلی و حضور جوانان، حضور بانوان در عرصه های مدیریتی، آلودگی هوا، بحران آب، ترافیک و حمل و نقل از جمله مسائلی است که در دو ده قبل موضوعیت چندانی نداشته و راه حل های ویژه خود را می طلبد.
معاون استاندار مشارکت مردم در تمامی عرصه ها را از نیاز های اصلی کشور و راه برون رفت از مشکلات دانست و گفت: بازتر شدن فضای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی جامعه، تشخیص به موقع مشکلات و خود درمانی سیستم و مراقبت از اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی از عوامل مشارکت بیشتر مردم در امور جامعه است.
وی افزود:احزاب نقش عمده ای در جلب مشارکت مردم در عرصه های مختلف دارند و یکی از کارکرد های اصلی احزاب دخیل کردن مردم در امور است.
نوروزیان رقابت ها و دعواهای سیاسی را مخصوص زمان تبلیغات انتخاباتی و رای گیری دانست و اظهار داشت: پس از پایان انتخابات همه احزاب باید به انتخاب مردم احترام گذاشته و به منتخبین مردم در راه پیشرفت و تعالی کشور کمک کنند.
معاون استاندار با بیان اینکه نشست با احزاب به صورت منظم و با دستور کار مشخص برگزار خواهد شد اظهار داشت: موضوعات مختلفی برای گفتگو، هم اندیشی و چاره اندیشی در این نشست ها مطرح خواهد شد و برخی از جلسات احزاب نیز با حضور استاندار و مدیران استانی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است در این نشست تعدادی از نمایندگان احزاب نظرات خود را مطرح کردند و بر ضرورت همکاری جمعی در این شرایط و تقویت اعتماد عمومی تاکید نمودند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.