معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 محمد رحیم نوروزیان

    .
۱۳۹۷/۰۴/۱۰

معاون استاندار:

خانواده و فرزندان شهدا سرمایه های نظام هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: قشری که بیشترین رنج را در انقلاب متحمل شدند خانواده  و فرزندان  شهدا هستند و آنان سرمایه های نظام هستند.

محمد رحیم نوروزیان در دیدار با جمعی از فرزندان شهدای استان خراسان رضوی  شرایط کنونی کشور را شرایطی سخت و حساس دانست و اظهار داشت: دشمنان نظام می خواهند با ایجاد و بزرگنمایی مشکلات، از درون کشور ما را دچار مشکل نمایند  و در شرایط کنونی بزرگترین نیاز کشور اتحاد، انسجام و همدلی است.
وی تصریح کرد: با انسجام، وحدت و همدلی می توان بر مشکلات غلبه کرد  و همه باید کمک کننند تا کشور از شرایط فعلی به سلامت عبور کند.
معاون استاندار با بیان اینکه کسی منکر فشار های اقتصادی نیست اظهار داشت: خیلی از مشکلات موجود در اثر فضای روانی بوجود آمده است  و حمایت  همه گروه ها و اقشار از دولت در شرایط کنونی شکننده فضای روانی حاکم بر جامعه است.
 نوروزیان شایسته سالاری را اصل اساسی در انتصابات دانست و گفت: داشتن صلاحیت های عمومی، فردی و اختصاصی، پاکدستی و سلامت نفس، نگاه به نیروهای درون سازمانی، همراهی کامل با دولت  و قدرت تعامل و همکاری جمعی از ملاک های انتخاب و انتصاب فرمانداران، بخشداران و مدیران می باشد.
وی افزود: در انتصابات نگاه ویژه ای به جوانان، بانوان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران  با رعایت ملاک ها خواهیم داشت.
 معاون استاندار موازی کاری را یکی از آفت های کشور دانست و گفت: موازی کاری موجب هدر دادن سرمایه ها و توان کشور می شود که بخشی از موازی کاری ها دلیل فرهنگی دارد و برخی دیگر مربوط به شیوه مدیریت کشور است.
نوروزیان  خواهان استفاده از نظرات  و ایده های فرزندان شهدا شد و گفت: اتاق فکر حوزه معاونت سیاسی با حضور اقشار مختلف  تشکیل خواهد شد تا بتوانیم از نظرات و ایده های  مختلف در جهت بهبود امور بهره مند شویم.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.