حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

معاون استاندار در شورای اداری خلیل آباد:

امروز نیاز اصلی کشور کار و تمرکز بر آن است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: امروز نیاز اساسی و اصلی کشور کار است و در شرایط فعلی کشور گرفتاری ها زیاد است و باید شبانه روز تلاش کنیم و تمرکز اصلی نیز باید بر کار باشد.

محمد رحیم نوروزیان در شورای اداری شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: کنکور زدگی آفت نظام تعلیم و تربیت شده است و موجب دوری دانش آموزان از فرهنگ کار و تلاش شده است.
وی افزود: در گذشته تمرکز خانواده بیشتر بر حرفه آموزی و کار فرزندان خود بود ولیکن امروزه بیشتر خانواده ها به دنبال کسب نتیجه از کنکور فرزندان خود هستند.
معاون استاندار با بیان اینکه هیچگونه بن بستی در کشور وجود ندارد اظهار داشت: همانگونه مقام معظم رهبری فرمودند در هر جایی که مدیران با روحیه بسیجی و جهادی پای کار باشند هیچ بن بستی وجود ندارد و مشکلات حل خواهد شد.
وی افزود: مدیران باید توانایی تصمیم گیری و قدرت ریسک داشته باشند و حل مشکلات و گرفتاری مردم باید اولویت اصلی کار مدیران باشد.
نوروزیان با بیان اینکه آمریکایی ها با اطلاعات غلط منافقین از برجام خارج شدند گفت: برجام این حسن را داشت که آمریکایی ها را در کنج قرار داده بود و آمریکا به این امید از برجام خارج شد که نظام جمهوری اسلامی از طریق فشار ها و تحریم پای میز مذاکره بنشیند.
معاون استاندار با تاکید بر اینکه دشمنان نظام می خواهند با بزرگنمایی مشکلات، از درون کشور ما را دچار مشکل نمایند اظهار داشت: وجود سلایق سیاسی در کشور یک ضرورت است اما در شرایط کنونی بزرگترین نیاز کشور اتحاد، انسجام و همدلی است و همه مردم، احزاب و گروه ها باید دست به دست هم داده و با اتحاد و هم دلی بر مشکلات غلبه نمایند.
وی افزود: جمعیت کشور جمعیتی جوان است و جوان نیز نیازمندی های خاص خود را دارد اما با همه این وجود ظرفیت کشور بسیار بالاست و با اتحاد و همدلی می توان تمامی نیاز ها را پاسخ گفت.
نوروزیان افراط و تفریط را سم مهلک برای کشور دانست و گفت: انسداد ایجاد کردن ما را با بن بست مواجه می کند و مردم باید فرصت ابراز عقیده و نظر را داشته باشند.
وی افزود: مراقبت از امنیت و ارتقای امنیت با تکیه بر مردم و ایجاد فرصت های شغلی از اولویت های اصلی استان می باشد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.