حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۷

دیدار معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی با خانواده سردار شهید برونسی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی به همراه مدیران کل آموزش و پرورش و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در منزل شهید عبدالحسین برونسی با خانواده این سردار شهید دیدار کرد.

محمد رحیم نوروزیان در این دیدار با اشاره به سخن امام (ره) که شهدا چشم و چراغ ملت هستند اظهار داشت: شهدا نیازی به اینکه ما به آنها سر بزنیم ندارند بلکه ماییم که نیاز داریم به آنان سر بزنیم تا یادمان نرود که مسیر چه بوده ، باید چه می کردیم و چه بکنیم.
وی افزود: امام (ره) در وصیت نامه خود می گویند این انقلاب و نظام را هیچ قدرتی نمی تواند از پای در آورد اما دو آسیب جدی فراموشی هدف و احتلاف و تفرقه کشور و نظام ما را تهدید می کند.
وی تصریح کرد: ما نباید هدف را گم کنیم و حضور در محضر خانواده معظم شهدا بویژه شهیدانی نظیر شهید برونسی که نقطه عطف دفاع مقدس بودند یادآور اهداف و آرمان های انقلاب و شهدا است.
معاون استاندار ویژگی های شهید برونسی را بسیار نزدیک به ویژگی های شهید بهشتی دانست و اظهار داشت: شهید برونسی انسانی متواضع و بسیار با دقت و نظم بودند وحضور ایشان به رزمندگان آرامش می داد.
وی با بیان اینکه شرایط کشور بسیار حساس است و نیاز به اتحاد، انسجام و همدلی داریم اظهار داشت: وجود خانواده معظم شهدا افزایش دهنده اتحاد و همدلی در کشور است و این خانواده ها می توانند به تحکیم وحدت و اتحاد کمک شایانی بکنند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.