معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

محمد رحیم نوروزیان

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۷

معاون استاندار:

اصناف و بازاریان در تمامی صحنه های انقلاب همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: اصناف و بازاریان در طول تاریخ این کشور همانگونه که بازار ها در قلب شهرها بوده نقش اساسی و تعیین کننده ای در سرنوشت کشور داشته اند و در تمامی صحنه های انقلاب و جنگ تحمیلی همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده اند.

محمد رحیم نوروزیان در همایش نقش اصناف در توسعه اقتصادی، نوآوری و اقتدار ملی افزود: امروزه شرایط کشور بسیار حساس است و همه دشمنان و بدخواهان نظام امید دارند امواجی ایجاد کرده و بر آن سوار شوند.
وی اظهار داشت: مهمترین وظیفه ملت این است که با درک ضرورت و اهمیت این شرایط با یکدیگر متحد و همراه باشند با بتوان با وحدت و همدلی مشکلات کشور را حل کرد.
معاون استاندار با بیان اینکه امروز زمان مجداله، اختلاف و دعواهای سیاسی و جناحی نیست گفت: دولت وظیفه خود می داند که مسائل و مشکلات کشور را حل کند و حل مشکلات نیاز به همراهی، همدلی و اتحاد همه مردم و گروه ها دارد.
وی افزود: دولت دست نیاز به سوی همه گروه های سیاسی دراز کرده است . حمایت از دولت و عدم تضعیف آن در داخل، موجب ایستادگی دولت در مقابل هجمه ها شده و حل مشکلات کشور را آسان می کند.
نوروزیان کنترل نوسانات بازار و عدم آسیب به اصناف و مردم را از برنامه های اصلی دولت دانست و اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی بازاریان و اصناف نقش مهمی دارند. آنان در تمامی صحنه های انقلاب ثابت کرده اند که همراه نظام هستند و همواره شرایط حساس را درک کرده اند.
وی افزود: کشور ما دارای ظرفیت بسیار بالایی است و می توان با تلاش شبانه روزی، روحیه جهادی، تفکر بسیجی و وحدت و همدلی مشکلات کشور را حل کرد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.