معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

محمد رحیم نوروزیان

    .
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

معاون استاندار:

هدف آموزش و پرورش انسان سازی و ساخت جامعه ای بر مبنای ارزش های متعالی است

اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان مشهد با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی دیدار کردند.

محمد رحیم نوروزیان در این دیدار با تاکید بر اهمیت و نقش آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت انسان ها گفت: هدف آموزش و پرورش انسان سازی و ساخت جامعه ای بر مبنای ارزش های متعالی است.
وی افزود: یکی از شاخص های پیشرفت و توسعه کشورها میزان توجه آنها به آموزش و پرورش است و توسعه کشورها از طریق آموزش و پرورش امکان پذیر است.
وی تصریح کرد: کمک به آموزش و پرورش و شورای آموزش و پرورش کمک به نظام تعلیم و تربیت است و دولت و استان هر کمکی که بتوانند به آموزش و پرورش خواهند کرد.
معاون استاندار با بیان اینکه امروز با توجه به شرایط پیچیده کشور نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز در بیانات اخیر خود فرمودند آنچه امروز نیاز داریم اتحاد است.
وی افزود: اتحاد با حفظ سلیقه سیاسی می تواند منجر به انسجام و آرامش شود و همه گروه ها و سلایق سیاسی باید کمک کند تا مشکلی از مشکلات کشور حل شود.
نوروزیان با بیان اینکه امام (ره) فراموشی هدف و ایجاد تفرقه را دو عامل تهدید جامعه می دانستند اظهار داشت: دشمنان نظام آرزوی ساقط کردن نظام اسلامی را به گور خواهند برد و هر زمان که نیاز باشد تک تک مردم از امنیت و استقلال کشور دفاع خواهند کرد.
وی گفت: متاسفانه امروز با امکانات و فضای مناسبی که وجود دارد دشمنان کشور مشکلات و مسائل را با هدف تخریب امید و اعتماد مردم بیش از آنچه واقعیت دارد می نمایانند و بزرگنمایی می کنند و ما نباید بگذاریم دشمنان برای نظام هزینه درست کنند.
معاون استاندار توسعه مشارکت نظام مند مردم، افزایش سرمایه اجتماعی و تامین و حفظ امنیت را از برنامه های جدی معاونت سیاسی دانست و گفت: پیشبرد کارها از طریق جلب مشارکت مردم ممکن است و باید فضای مناسب برای مشارکت و ابراز عقیده مردم فراهم شود.
وی افزود: بسیاری از مسائل جامعه مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که باید با نگاه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به این مسائل نگاه شود و راه حل آن امنیتی نیست.
وی تصریح کرد: شان، منزلت و کرامت انسان ها ارزش بالایی دارد و همه خدمتگزاران مردم باید تلاش کنند تا مشکلات مردم حل شود.
معاون استاندار در پایان گفت: احزاب و گروه های سیاسی معمولا در بسیاری از موضوعات استان ورود پیدا نمی کنند و اظهار نظر، نقد محترمانه و استفاده از ظرفیت افکار عمومی در خصوص موضوعات مختلف باید در دستور کار احزاب قرار گیرد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.