سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۳/۲۱

معاون استاندار:

کاهش مشکلات اقتصادی از طریق بازتر شدن فضای سیاسی ممکن است

اعضای شورای مرکزی کانون دانشگاهیان استان خراسان رضوی با معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی دیدار کردند.

محمد رحیم نوروزیان در این دیدار با تاکید بر اهمیت نقش احزاب در فرآیند توسعه کشور گفت: حل مشکلات اقتصادی از طریق بازتر کردن فضای سیاسی کشور، دادن نقش بیشتربه مردم و احساس تعلق خاطر مردم ممکن است.
وی افزود: از ظرفیت احزاب و گروه های سیاسی برای حل مشکلات باید به خوبی استفاده شود و بار اصلی تعلق خاطر مردم و نقش دادن به آنها بر عهده احزاب است.
معاون استاندار تعدد احزاب غیر فعال را یک آسیب برای کار حزبی دانست و اظهار داشت: احزاب و گروه های سیاسی معمولا در بسیاری از موضوعات استان ورود پیدا نمی کنند و اظهار نظر، نقد محترمانه و استفاده از ظرفیت افکار عمومی در خصوص موضوعات مختلف باید در دستور کار احزاب قرار گیرد.
نوروزیان با بیان اینکه دشمنان نظام دنبال گرفتن نشاط، امید و اعتماد از جامعه هستند گفت: با توجه به آخرین نتایج پیمایش سرمایه اجتماعی بیش از 57 درصد مردم به اصلاحات تدریجی امیدوار هستند.
وی افزود: مشکلات و دردها را باید شناخت و برای آنها چاره اندیشی کرد اما نباید همراستا با دشمنان نظام مشکلات را بزرگنمایی نمود.
وی گفت: متاسفانه امروز با امکانات و فضای مناسبی که وجود دارد دشمنان کشور مشکلات و مسائل را با هدف تخریب امید و اعتماد مردم بیش از آنچه واقعیت دارد می نمایانند و بزرگنمایی می کنند.
معاون استاندار در پایان گفت: جلسات با احزاب مختلف و استفاده از نظرات و تجربیات آنان در دستور کار این معاونت قرار دارد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.