سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۳/۱۹

معاون استاندار در دیدار با اعضای شورای شهر مشهد:

امروز نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم

اعضای شورای شهر مشهد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار دیدار کردند.

محمد رحیم نوروزیان در این دیدار گفت: امروز با توجه به شرایط پیچیده کشور و استان نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.
وی افزود: مشهد بیش از 52 درصد جمعیت استان را دارد و علیرغم اینکه در حاشیه شهر مشهد قدم های بسیار خوبی برداشته شده است اما هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که با انسجام و اتحاد می توان این مشکلات را از سر راه برداشت.
معاون استاندار با بیان اینکه عملکرد شورای شهر مشهد در یکسال گذشته مثبت بوده است اظهار داشت: در فضای رقابتی انتخابات، مردم مشهد مشارکت حداکثری داشتند و انتخاب مردم نشان داد که فضای شهر مشهد نیاز به تغییر دارد.
وی افزود: یکی از موفقیت های شورای شهر مشهد مصوبات اولویت دار، ضروری و بجا می باشد و عملکرد شورا نشان داد که انتخاب مردم، انتخاب خوب و درستی بوده است.
وی گفت: شورای شهر مشهد ظرفیتی است که می تواند طرف مشاوره قرار گیرد و در حل مشکلات استان کمک و یاری نماید.
نوروزیان با تقدیر از حضور گسترده و آگاهانه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز قدس از مناسبت های ملی و مذهبی است و حضور پرشور مردم نشان داد که مردم بدون توجه به جناح بندی های سیاسی فقط برای قدس و مردم فلسطسن به میدان می آیند.
وی افزود: البته باید برنامه ریزان توجه بیشتری نمایند که در این مناسبت های ملی و عمومی، جناح ها و جریانات سیاسی سوء استفاده نکنند و از تریبون های عمومی اهداف جناحی خود را دنبال نکنند زیرا موجب حضور کم رنگ مردم خواهد شد
معاون استاندار با تأکید بر نیاز دولت و استان به رسانه، اظهار داشت: دولت ضمن اینکه به رسانه نیاز دارد، باید بتواند با رسانه ها ارتباط و تعامل داشته باشد و رفع فاصله ها و تقویت ارتباط بین دولت و رسانه ضروری است.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.