معاون سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

محمد رحیم نوروزیان

    .
۱۳۹۷/۰۳/۱۲

مشاور استاندار:

حوزه معاونت سیاسی حوزه ای حساس، متنوع و گسترده است

با حضور دکتر سید جواد حسینی، مدیران کل و معاونین حوزه معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی و مدیر کل حراست نشست شورای مدیران حوزه معاونت سیاسی برگزار شد.

دکتر سید جواد حسینی ضمن تقدیر از فعالیت همه مدیران حوزه معاونت گفت: کار در حوزه معاونت اجتماعی، سیاسی و امنیتی از حساسیت بالا و سختی ویژه ای برخوردار است و علیرغم وجود اعتباری خاص متنوع ترین و گسترده ترین فعالیت ها در این حوزه قرار دارد.
وی مدیران را به دو تیپ شخصیتی A و B تقسیم کرد و اظهار داشت: مدیران با تیپ شخصیتی B ، کم تحرک، کم استرس و کم هیجان هستند و معمولا مجموعه از آنها راضی است. در صورتی که مدیران با تیپ شخصیتی A، پرکار، پر استرس، پرمشغله، عجول و بسیار وظیفه ‏شناس هستند.
وی افزود: تیپ A خود به سه دسته بی صبر و ناشکیبا، درگیر با شغل و سخت کوش و رقابتی تقسیم می شوند و در حوزه معاونت نیزسخت کوشی و ایجاد نوآوری در دستور کار بود.
مشاور استاندار با بیان اینکه کار در نظام جمهوری اسلامی لذت بخش است گفت: برای پیشبرد اهداف و راهبردهای دولت باید همه اجزا و ارکان با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند و با پرهیز از رویکرد سازشی و نیز مدل تعارضی و تکیه برمدل ارتباطی یعنی ارتباط تعاملی می توان به پیشبرد اهداف کمک کرد.
حسینی خواهان جدیت مدیران کل در ادامه طرح های حوزه معاونت شد و اظهار داشت: کمیته نارضایتی های عمومی، مجمع خیرین امنیت یار، طرح جامع تعاملات گرم، هفته فرهنگی شهرستان ها، گسترش کمی و کیفی تشکل ها، طرح تقسیم کار ملی پیرامون کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و شناسنامه فرهنگی شهرستان ها با جدیت پیگیری شود.
وی افزود: پارلمان جوانان، پارلمان زنان، طرح نهضت ازدواج آسان و پایدار، طرح روستای پاک، شبکه صنفی دانشجویان، تقویت خانه احزاب و خانه تشکل های غیر دولتی نیز دراین حوزه نیاز به پیگیری دارد.
وی تصریح کرد: راه اندازی مرکز مبادلات تولیدات بهبودیافتگان مواد مخدر، طرح تردد اتباع غیر مجاز، ایجاد اردوگاه اتباع تایباد، سامانه انبارها، اجرای سند پدافند غیر عامل استان و ایجاد پایگاه اطلاعاتی زنان استان از دیگر طرح هایی است که امید است با جدیت اجرایی شود.
حسینی در پایان گفت: امروز دشمنان ناامیدی را به جامعه پمپاژ می کنند و باید با همه توان و انرژی در خدمت نظام باشیم.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.