سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۳/۰۵

معاون استاندار:

عملیات احداث اردوگاه ساماندهی اتباع خارجی تایباد بزودی آغاز خواهد شد

با حضور معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی نشست هماهنگی احداث اردوگاه 20 هکتاری ساماندهی اتباع خارجی تایباد در محل دفتر معاونت برگزار شد.

دکتر سید جواد حسینی در این جلسه با بیان اینکه استان خراسان رضوی بیشترین رقم پناهنده و مهاجر را در کشور داراست، اظهار داشت: باید همه ظرفیت ها را برای ساماندهی کامل اتباع خارجی بویژه اتباع غیرمجاز در استان به کار گرفته و این امر را به بهترین شکل به انجام برسانیم.
معاون استاندار با اشاره به وجود 320 هزار تن از اتباع خارجی در استان، افزود: از این تعداد 150هزار نفر دارای کارت آمایش، 40 هزار نفر روادید خانواری، 60 هزار نفر پروانه اقامت و 70 هزار نفر نیز غیرمجاز و فاقد هرگونه مدرک اقامتی هستند.
معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: ساماندهی اتباع خارجی و پس از آن برخورد با اتباع غیرمجاز از مباحث و رویکردهایی است که شورای امنیت ملی به شدت بر روی آن تاکید دارد.
وی افزود: احداث اردوگاه 20 هکتاری شهرستان تایباد که در راستای ساماندهی اتباع خارجی غیر مجاز می باشد مورد تاکید شورای امنیت و وزارت کشور است.
حسینی تصریح کرد: با توجه به رفع موانع قانونی مربوط به زمین اردوگاه واعتبارات تخصیص یافته ساخت اردوگاه به زودی آغاز خواهد شد.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.