سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۰

معاون استاندار:

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت ماه مبارک رمضان در ۲۱ قلمرو برگزار می شود

با حضور معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی جلسه هماهنگی  اجرای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت برگزار شد.
دکتر سید جواد حسینی در این نشست گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت اوایل ماه مبارک رمضان در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
وی افزود: نمایشگاه قرآن و عترت همواره از جاذبه خاصی برخوردار بوده است و  به لحاظ محتوایی در این  نمایشگاه 21 قلمرو مختلف دیده شده است.
معاون استاندار با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی مشهد قابلیت تبدیل به نمایشگاهی تمام ساحتی را دارد اظهار داشت: یکی از جنبه های مورد توجه نمایشگاه رویکرد فرهنگی است و جلوه اصلی این رویکرد، برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت است.
وی افزود: ماه مبارک رمضان فرصت معنوی بسیار خوبی است که نمایشگاه بین المللی مشهد می تواند از این فرصت در جهت برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت استفاده نماید.
وی گفت: راه اندازی کوچه ها و خیابان افطار و پهن کردن سفره افطار در محل نمایشگاه  می تواند به تنوع نمایشگاه و استقبال از آن بیافزاید.
حسینی با بیان اینکه تمام دستگاه های اجرایی  باید ظرفیت خود را در اختیار نمایشگاه قرار دهند اظهار داشت: برگزار باشکوه این نمایشگاه باید مد نظر دست اندرکاران قرار گیرد و استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی و هیئت های مذهبی نیز در دستور کار قرار گیرد.
وی در پایان گفت: تجربه نشان داده است که اگر بتوانیم دانش آموزان را به قرآن متصل کنیم در تربیت آنان پیروز شده ایم.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۹۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.