سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۶/۱۲/۲۲

معاون استاندار:

طراحی شبکه تصمیم گیری مبنی بر دانش راه توسعه پایدار و متوازن

 با حضور معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی دومین نشست نمایندگان تشکل های علمی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

 دکتر سید جواد حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در این نشست گفت: در استان خراسان رضوی برای گسترش و توسعه همه جانبه نیازمند کار علمی و بنیادی هستیم لذا  چاره ای نداریم که برای سرعت بخشیدن به فرایند توسعه و رفع مشکلات باید تصمیم گیری مبتنی بر دانش و توسعه دانش بنیاد را ملاک عمل خود قرار دهیم
وی افزود: در این راستا شبکه دانشگاه ها شکل گرفته است انشاءا.. سعی می کنیم نظام مشارکت نخبگان در امر توسعه و نیز بخش های علمی دانشگاه را نیز شکل دهیم.
وی گفت: در کنار ایجاد نظام و شبکه تشکل های صنفی و دانشجویی که در حال طراحی آن هستیم سعی خواهیم نمود در کنار شبکه دانشگاه ها و نیز تعامل نظام مند با بنیاد نخبگان از ظرفیت بی بدیل 150 تشکل علمی دانشجویی دانشگاه و مشارکت آنها در مسائل مربوط به توسعه استان ازطریق ارتباط نظام مند آنها با کارگروههای برنامه ریزی و توسعه استان حداکثر بهره را ببریم.
 معاون استاندار خواستار ارائه  طرح در خصوص مسائل مختلف به دبیران کارگروهها و مسئولین دستگاه ها شد و اظهار داشت:  تشکل های علمی دانشجویی می توانند با شرکت های دانش بنیان که 172 شرکت مستقر و نیز شرکت های فناوری و پارک علم و فناوری همکاری داشته باشند و ایده ها و طرحهای خود را ارائه دهند تا استان در مسیر توسعه و رفع مشکلات، هر چه بیشتر از اندیشه دانشجویان و تشکلهای علمی آن بهره مند شود.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.