سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

معاون استاندار در جمع مردم شادمهرتاکید کرد؛

باورهای دینی مردم، رهبری و وحدت سه عنصر تداوم بخش انقلاب

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار در سفر یکروزه به شهرستان مه ولات در جمع مردم شادمهر در مسجد جامع این شهرستان حضور یافت.

دکتر سید جواد حسینی گفت: انقلاب اسلامی بر پایه باورهای دینی و اعتقادی مردم متدین ایران، رهبری بی بدیل امام(ره)  و وحدت و یکپارچگی مردم  به پیروزی رسید. این عناصر باید برای ادامه انقلاب حفظ شوند.
وی افزود: در سایه مکتب رهایی بخش اسلام و رهبری فرزانه انقلاب باید وحدت امیدآفرین در جامعه استمرار داشته و پذیرش مشارکت مردم در تمام عرصه ها مدنظر باشد.
وی ادامه داد: نظام، حکومت و دولت جمهوری اسلامی ایران خود را از مردم و مشکلات آنها جدا نمی داند. در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری و آرمانهای انقلاب میثاق می بندیم و می کوشیم با اتحاد و همدلی مشکلات را از پیش روی نظام برداریم.
معاون استاندار خراسان رضوی  بزرگترین مشکل جامعه را اشتغال جوانان دانست و اظهار داشت: در یکسال گذشته 184 هزار فرصت شغلی معادل 23 درصد اشتغال کشور در استان خراسان رضوی ایجاد شده است و این در حالی است که استان 8 درصد جمعیت کشور را دارد.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال 1508 پروژه در استان به بهره برداری رسیده است افزود: 48 پروژه از این تعداد مربوط به شهرستان مه ولات می باشد و امروز نیز نزدیک به 140 میلیارد ریال پروژه به بهره برداری رسید.
حسینی افزود: در چند سال اخیر تراز تجاری استان مثبت شده است و نرخ تورم نیز به حدود 7 درصد رسیده است همچنین 13.1 درصد صادرات استان به کشورهای خارجی افزایش داشته است.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.