سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۶/۱۱/۱۹

با حضور معاون استاندار صورت گرفت؛

بهره برداری از ۱۹ پروژه با اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال در شهرستان جغتای

با حضور معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی جلسه  شورای اداری شهرستان جغتای در محل مسجد روستای محمد آباد برگزار شد.
دکتر سید جواد حسینی در  این نشست گفت: در ایام دهه فجر ۲۸ پروژه در شهرستان جغتای با اعتبار بیش از ۲۸ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

 وی افزود: طی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی امسال  هزار و 508 پروژه به ارزش 38 هزار میلیارد ریال در خراسان رضوی بهره برداری شده که در مقایسه با دهه فجر پارسال 200 درصد رشد  داشته است.
وی ادامه داد: در حوزه اشتغالزایی نیز برای نخستین بار 174 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی ایجاد شد. بر این اساس اجرای 23 درصد طرحهای اشتغالزایی کشور در این استان جریان دارد و ایجاد این میزان فرصت شغلی در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است.
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: تورم 40 درصدی سالهای نزدیک گذشته در این استان هم اینک به کمتر از هفت درصد رسیده است.
وی در ادامه اظهار کرد: طی دهه فجر انقلاب اسلامی باید دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم و به ویژه نسل جوان جامعه منتقل شود. دولت و مردم متعلق به نظام جمهوری اسلامی هستند و هیچکدام آنها یکدیگر جدا نیستند. همه ما به مشکلات متعدد در بخشهای کشاورزی، روستایی، خدماتی، آسیبهای اجتماعی و اشتغال آگاهیم و در پی حل آن هستیم.
حسینی افزود: دستاورد های انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر به خوبی برای مردم تبیین نشده اند لذا مسئولان باید تمامی توان خود را بیش از پیش برای انتقال دستاوردهای نظام بکار بگیرند.

شایان ذکر است در سفر معاون استاندار به شهرستان جغتای ۱۹ پروژه با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
افتتاح پروژه گاز رسانی به ۱۰ روستای بخش هلالی شهرستان جغتای، پروژه آبیاری تحت فشار روستای محمد آباد و افتتاح ساختمان سه دهیاری از جمله پروژه های افتتاحی توسط معاون استاندار بود.

مرکز شهرستان 50 هزار نفری جغتای در فاصله 350 کیلومتری غرب مشهد واقع است.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.