حسن جعفری
معاون  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

 

    .
۱۳۹۶/۱۱/۰۹

دکتر حسینی مطرح کرد؛

ایجاد موسسه فرهنگی آیت الله عبادی و ساخت مستند زندگی ایشان

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی در آستانه چهاردهمین سالگرد رحلت امام جمعه فقید شهر مشهد مرحوم حضرت آیت الله عبادی با خانواده ایشان دیدار کرد.
دکتر سید جواد حسینی در این دیدار گفت : مهمترین خصوصیت مرحوم آیت الله عبادی ، مردم داری و مردم مداری ایشان بود.
وی افزود: خاطرم  هست روز تصادف و بستری شدن در بیمارستان امدادی وقتی به ملاقات ایشان رفتم اولین چیزی  که فرمودند این بود که تخت مرا در مکانی قرار دهید که برای دیگران مزاحمتی ایجاد نکند.
معاون استاندار تصریح کرد: مرحوم آیت الله عبادی صداقت، صمیمیت اتحاد، و اعتقاد به مردم را در نظر وعمل معنی کرد و از خود شخصیتی دوست داشتنی و محبوب قلب مردم ساخت.
حسینی در ادامه گفت: امیدواریم در چهاردهمین سالگرد رحلت امام جمعه فقید مشهد، مراسم در خور ایشان برگزار شود و یاد و خاطره و مهمتر از آن راه و منش این مرد بزرگ در یادها و نظرها و اعمال زنده و جاوید و مستمر و جاری بماند.
وی افزود:  پیشنهاد می گردد ایجاد یک موسسه فرهنگی با نام آیت الله عبادی در دستور کار قرار گیرد و برای انجام این مهم مقدمات کار از سوی دفتر اجتماعی استانداری فراهم خواهد شد.
حسینی تصریح کرد: همچنین گردآوری خاطرات ، عکسها و تصاویر، مجموعه خطبه ها و سخنرانی ها گردآوری مجموعه خاطرات مردم از آیت ا... عبادی و در نهایت تهیه یک مستند از زندگی معظم له  نیز می تواند به شناخت بیشتر نسل جوان  از ایشان منجر شود.
 


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.