سرپرست معاونت  سیاسی، امنیتی
و اجتماعی

علیرضا قامتی

    .
۱۳۹۶/۱۰/۱۴

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار:

ملت ایران از توطئه اخیر یک فرصت بی بدیل برای وحدت و یکپارچگی ساخت

 معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی، امروز و همپای سایر مردم مشهد مقدس، در راهپیمایی مردمی و با شکوه، برای اعلام انزجار از فتنه گران و اغتشاشگران حوادث اخیر، شرکت کرد.

دکتر سید جواد حسینی در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از حضور گسترده و خود جوش مردم مشهد مقدس در این راهپیمایی، اظهار داشت: حضور مردم در تمامی مراحل انقلاب برگ اصلی برنده جمهوری اسلامی ایران بوده هست و خواهد بود.
وی افزود: حضور همه قشرهای مردم در روزهای آغازین انقلاب سالهای 57، حضور بی بدیل مردم در دفاع مقدس، حضور مردم در جریان توسعه و سازندگی، حضور مردم در راهپیمایی‌ها و ایام ا.. چون 22 بهمن، روز قدس و امروز نیز حضور مردم از همه قشرها، گروه‌ها، زن و مرد، پیر و جوان، اصول گرا و اصلاح طلب واعتدال به نام ایران و به نام جمهوری اسلامی و به حمایت از نظام و رهبری برگ زرین دیگری در تاریخ مشارکت مؤثر مردم ثبت کرد.
معاون استاندار با بیان اینکه راهپیمایان امروز انتقاد و اعتراض به مشکلات و نارسایی‌ها را حق مردم می‌دانستند اما در عین حال اغتشاش و آشوبگری را محکوم می‌کردند، اظهار داشت: فریاد و شعار راهپیمایان این بود که در کنار نظام و دولت از همه مشکلات عبور خواهند کرد. آن‌ها اعتقادشان این است که همه مشکلات با اتحاد و یکپارچگی ملت و دولت قابل حل است.
حسینی با بیان اینکه امروز حضور مردم یک نقطه کانونی اتحاد و اتصال ملت به یکدیگر را نشان می‌داد که در دو جهت مسیر حرکت را نشان داد اظهار داشت: مسیر اول اتحاد ملت است و اینکه همه با هم هستند و ملت یکپارچه‌اند و دوستی و همگرایی آنها مثال زدنی است و نقطه پیوند این دوستی و همگرایی هم انقلاب، نظام، ایران، رهبری و آرمان‌های انقلاب است و پاسداری از آنها و خون شهیدانشان همواره موجب اتحاد و اتصال آنها خواهد شد.
وی افزود: مسیر دوم این نقطه وحدت و کانون اتحاد، یکپارچگی در مقابل کسانی است که بدخواه این ملت و نظام‌اند. دشمنان قسم خورده‌ای که هر جا فرصتی می‌یابند قصد آشوب، برهم زدن امنیت و بدبینی مردم به نظام و ایران را در سر می‌پرورانند.
حسینی تصریح کرد: امروز حضور مردم مشهد و استان خراسان یک نه بزرگ به این اندیشه‌های بدخواهانه بود.
 معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ملت ایران آموخته است که ضمن مبارزه با بدخواهی‌ها، تهدیدات را هم تبدیل به فرصت کنند اظهار داشت: امروز توطئه‌ای که در سایه ناآرامی‌های اخیر برای نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک تهدید تدارک دیده بودند با هوشاری مردم تبدیل به یک فرصت بی بدیل برای همدلی، هم صدایی، تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و اتحاد و اتصال ملت به یکدیگر شد.
وی افزود: یک بار دیگر بوی وحدت، همدلی سراسر استان را فرا گرفت و این یعنی هوشیاری ملتی که تهدیدها را به بهترین وجه تبدیل به فرصت می‌کنند.
حسینی تصریح کرد: امروز دولت و ملت انرژی مضاعفی یافتند و باید هر یک به شکل یکپارچه به مبارزه با مشکلات بروند و با تمام تلاش ضمن رفع آن‌ها مسیر رشد و توسعه همه‌جانبه را بیش‌ازپیش طی کنند.


منبع : معاونت سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.